Vážený chovateľ / šlachtiteľ / člen zväzu chovateľov

dávame Vám do pozornosti informáciu o možnosti zistenia pohlavia pštrosov a emu DNA testom za bezkonkurečnú cenu 15 € vrátane DPH.

DNA test v súčastnosti umožňuje detekciu pohlavia pštrosov a emu a stáva sa tak doležitým prostriedkom pre skvalitnenie a zjednodušenie šlachtiteľskej práce.

Štandardným východiskovým materiálom je krv, tkanivo (časti kože, mäsa) a perie s brkami. Odber peria s brkami so zvyškami kože a krvi môže uskutočniť chovateľ aj sám bez asistencie veterinára a tak ušetriť nemalé finančné prostriedky spojené napr. s odberom krvi.

V prípade Vášho záujmu o naše služby môžete navštíviť našu webovu stránku alebo telefonicky kontaktovať pracovníkov nášho laboratória.


Mgr. Daniela Jakabová PhD.

Laboratórium VetGene / MedGene s.r.o.

info@vetgene.eu

tel. č.: 0907 02 5005

fax: 02 33016065

www.vetgene.eu


Laboratórium VetGene je špecializované na DNA vyšetrenia zvierat a čerpá z dlhoročnej skúsenosti analýz humánnych dedičných ochorení sesterských medzinárodne etablovaných laboratórii, ale aj expertíze vedúcej laboratória Dr. Daniely Jakabovej. VetGene / MedGene je členom ISAG-u (International Society of Animal Genetics) a pravidelne sa zúčastňuje medzinárodných porovnávacích testov. Portfóliom laboratória je stanovenie DNA profilov hospodárskych zvierat ako i vyšetrenia geneticky podmienených ochorení a znakov (napr. farba srsti koní, ktorej metodiku momentálne pripravujeme).